Strony internetowe

Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Dokonuje zakupów, spędza wolny czas i kontaktuje się za pośrednictwem Internetu z rodziną, bliskimi czy choćby bierze udział z zajęciach szkolnych. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient – sprzedawca, czy producent – kooperant. Internet stał się również narzędziem do pracy, nauki i prztrwania w dobie pandemii.

Być może ktoś właśnie włączył komputer, by przejrzeć oferty z branży Państwa firmy. Korzyści, jakie może w takiej chwili przynieść posiadanie własnej, profesjonalnej strony internetowej łatwo sobie wyobrazić. Atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oferta zaprezentowana na stronie internetowej na pewno zwróci na siebie uwagę. Tworzenie stron internetowych jest procesem, na który składa się praca zespołu ludzi o różnych specjalnościach: analityków, specjalistów od marketingu, grafików i programistów. Podział tego procesu na etapy pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości i kreatywności naszego zespołu.

Następujące po sobie etapy to:

Obsługujemy również strony internetowe wykonane przez inne firmy, a także przeprojektowujemy starsze, mało już atrakcyjne portale. Wiele firm ma przestarzałe i niedostosowane do obecnych wymogów witryny. Niedostosowujące się do rozdzielczości ekranów na których są wyświetlane, pisane w starych technologiach lub bez odpowiednich zabezpieczeń. Tutaj z pomocą przychodzimy My chcąc pomóc wyróżnić się Waszej firmie na tle konkurencji.

W momencie projektowania stron internetowych kładziemy przede wszystkim nacisk na prosty i zrozumiały interfejs. Skupiamy się na łatwej i intuicyjnej nawigacji, dostosowując się do obecnie panujących trendów i standardów. Przygotowany przez naszych programistów panel do zarządzania treścią strony internetowej CMS jest prosty, przejrzysty i łatwy w obsłudze.

Strony internetowe budujemy w taki sposób, aby były one przyjazne robotom Google i były optymalnie stworzone pod pozycjonowanie. Używamy znaczników semantycznych i wzbogacamy kod o to czego wymagają i sugerują przeglądarki internetowe. W Polsce 97% rynku ma wyszukiwarka Google i to właśnie na niej się skupiamy.

Sprawdź nas!