Rozwiązanie StorageCraft® Recover-Ability to pakiet oprogramowania i usług pomagających w odzyskiwaniu danych o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu — w środowiskach informatycznych Windows oraz Linux, zarówno wirtualnych, jak i fizycznych. Rozwiązanie StorageCraft Recover-Ability działa jako integralna część planu zachowania ciągłości pracy firmy. Chroni ono systemy, aplikacje i dane przed awariami o każdym zasięgu.
Pięć podstawowych elementów rozwiązania StorageCraft Recover-Ability:

Back up icon
Kopie zapasowe

Rozwiązanie pozwalające utworzyć kopię wszystkiego — systemów, aplikacji, usług i danych jest filarem każdego dobrego planu tworzenia kopii zapasowych i przywracania po awarii.

Manage icon
Zarządzanie

Przejęcie kontroli nad kopiami zapasowymi gwarantuje, że będą działać w wymaganej chwili i nie będą zajmować cennego miejsca w pamięci masowej.

STC_Recover-Ability_Wheel_Only_POLISH

Test icon
Testowanie

Opcje sprawdzania integralności kopii zapasowej i prawidłowości działania planu przywracania po awarii gwarantują gotowość do obsługi każdej awarii.

Replicate icon
Replikacja

Duplikując kopie zapasowe do innej lokalizacji, można mieć do nich dostęp nawet wtedy, gdy lokalne wersje zostaną zniszczone

Recover icon
Odzyskiwanie

Najważniejszym elementem oferty jest możliwość wznowienia działania firmy natychmiast po awarii.

 

 

 

 

 

Szczegóły na stronie https://www.storagecraft.com/pl