SELLDROID – MOBILNY HANDLOWIEC to nowoczesna aplikacja dla przedstawicieli handlowych. Wspiera handlowca w codziennej pracy, przyśpiesza i automatyzuje procesy. Pozwala osiągać coraz lepsze wyniki sprzedażowe dzięki bieżącemu dostępowi do danych o Klientach, transakcjach, zamówieniach czy należnościach przez całą dobę.


Pobierz wersję demo
POBIERZ

*wersja DEMO wymaga zarejestrowania

 

FUNKCJONALNOŚCI

 
 
Karta kontrahenta
 
Karta towaru
 
Karta należności
Możliwość podglądu i aktualizacji danych klientów (obsługiwanych przez danego przedstawiciela handlowego) oraz dostęp do historii współpracy z klientem Dostęp do najważniejszych informacji o produkcie, danych logistycznych, cenników oraz zdjęć produktu. Umożliwia przeglądanie zaległych faktur klientów w momencie wykonywania wizyty lub bezpośrednio na karcie klienta.
 
Zamówienia
 
Wiadomości
 
Praca w trybie off-line
 Możliwość rejestracji zamówień podczas wizyty u klienta. Przedstawiciel podczas ich składania ma na urządzeniu mobilnym dostęp do aktualnych stanów magazynowych i cen dostępnych produktów, czy warunków handlowych klienta  Funkcjonalność umożliwia bieżącą komunikację z pracownikami poprzez wysyłanie pojedynczych lub zbiorczych wiadomości tekstowych  Zaletą pracy w trybie offline jest możliwość rejestracji zamówienia w miejscach z ograniczonym dostępem do internetu
 
Sprzedaż bezpośrednia
 
Wydruki mobilne
 
Karta klienta
 Aplikacja umożliwia sprzedaż z tzw. samochodu. Paragony fiskalne drukowane na drukarce fiskalnej lub faktury, WZ, DD(dostawy na własne sklepy) na drukarce mobilnej.  Wydruki realizowane przez Bluetooth® są możliwe na kilku typach drukarek:igłowa, termiczna, fiskalna  Program umożliwia przedstawicielowi utworzyć nowego kontrahenta, który zostaje przeniesiony do systemu sprzedażowego
 
Raporty
 
Tagi GPS
 
W każdej chwili możliwe jest opracowanie statystyk pracy za wybrany okres. Funkcjonalność umożliwia zapisywanie pozycji pracownika w różnych momentach pracy z aplikacją, np. przy tworzeniu zamówienia, dokumentu, synchronizacji  

Obsługa programu na Tablecie o proporcja ekranu 4:3

 Aplikacja mobilna instalowana na urządzeniach typu TABLET lub też SMARTPHONE z system operacyjnym ANDROID umożliwia kompleksową obsługę zamówień (PRESELLING) oraz zapewnia pełne wsparcie dla mobilnej sprzedaży.SELLDROID pozwala prowadzić kompletną sprzedaż mobilną (VANSELLING) z możliwością wydruku FAKTURY, PARAGONU, WZ-ki oraz DD (dokument dostawy – sklepy własne). System pozwala również na wydruk KP potwierdzający przyjęcie gotówki przez przedstawiciela firmy.Aplikacja po odpowiedniej konfiguracji urządzenia mobilnego oraz serwera do zdalnej synchronizacji danych poprzez WI-FI lub też GPRS/3G/4G/HSDPA 2, umożliwia przedstawicielowi firmy będącemu w terenie m.in.:

 •     przyjąć zamówienie wg warunków handlowych klienta ustawionych w centrali,
 •     wydruk na ekranie w formie PDF poprzez ogólnie znane oprogramowanie Acrobat Reader lub PrintShare (VANSELLING),
 •     wydrukować dokument sprzedaży (VANSELLING),
 •     podglądać kartoteki towarowe wraz ze zdjęciami produktów,
 •     podglądać kartoteki kontrahentów,
 •     sprawdzić zadłużenie klienta,
 •     rejestrować wpłatę za zaległe dokumenty (w wersji VANSELLING wydruk KP potwierdzający wpłatę),
 •     sprawdzać stany magazynowe,
 •     sprawdzać zamówienia wcześniej utworzone,
 •     sprawdzać historię sprzedaży3 danego klienta,
 •     wprowadzenia pojęcia „gazetki” czyli zbioru graficznych stron, które wywołane gestem moga być „pokazywane/oglądane” na urządzeniu mobilnym, dodatkową funkcjonalnością jest możliwość wybierania pozycji przez naciśnięcie na odpowiedni fragment gazetki promocyjnej,

Program SELLDROID jest prosty w obsłudze. Przejrzysty graficznie interfejs zapewnia wygodę i szybkość pracy. Instalacja programu przebiega dynamicznie i nie sprawia problemów.

 [Not a valid template]
 
Wydruki mobilne
Drukarka mobilna kompatybilna z systemem mobilnej sprzedaży SELLDROID z ośmioletnią gwarancją na trwałość zapisu.Innowacyjne, kompaktowe wykonanie, zasilanie bateryjne i różnorodność interfejsów, sprawia iż drukarka  dedykowana jest do zastosowań mobilnych, w tym do użytku w samochodach osobowych i ciężarowych, a także do wszechstronnych zastosowań w sprzęcie medycznym, laboratoryjnym oraz telekomunikacyjnym. Drukarka może być używana do wydruku informacji w systemach transmisji danych, raportów, map, oraz faktur i potwierdzeń.VLine drukuje na papierze termoczułym o szerokości 112mm lub zamiennie na papierze etykietowym. Drukarkę można łatwo skonfigurować dzięki wyświetlaczowi LCD oraz pamięci Flash. Wszystkie ustawienia są dostępne za pomocą przycisków na przednim panelu.Drukarka jest prosta w użytkowaniu między innymi ze względu na zastosowanie wysokiej jakości mechanizmu o łatwym sposobie ładowania papieru firmy Seiko Instruments. Drukarka pracuje w szerokim zakresie temperatur i wilgotności. Niewielkie wymiary drukarki pozwalają na użytkowanie w miejscu o ograniczonej przestrzeni roboczej umożliwiając jednocześnie wysokiej jakości wydruki.
Wyróżnia się przyjaznym interfejsem użytkownika realizowanym za pomocą graficznego wyświetlacza LCD z podświetleniem RGB oraz czterech przycisków, łatwym ładowaniem papieru i dużą szybkością druku.Interfejs RS-232, USB Bluetooth i zegar czasu rzeczywistego.Drukarka zasilana jest z zasilacza sieciowego, samochodowego lub baterii.Cena drukarki to 1300 zł netto.
 Pliki PDF faktur i drukowanie na drukarce mobilnej

Możliwość zastosowania papieru (112x40x12) termoczułego z ośmioletnią gwarancją na trwałość zapisu za rozsądną cenę 2,88 netto za rolkę długości 40 metrów. Oszacowany koszt wydruku dwóch egzemplarzy to 5-6 groszy.
Cennik (sprzedaż licencji) – ceny netto
Nazwa Cena Upgrade**
SELLDROID* 1250 250
Serwer synchronizacyjny / platforma synchronizacyjna *** 950 200
Moduł współpracy z SOOT**** 500 100
Moduł współpracy z WFMAG**** Tel. Tel.
Moduł obsługi plików SET**** Tel. Tel.
Moduł obsługi plików PRESELL (PC Biznes) **** 500 100
 • *za licencję na „fizyczne” urządzenie
 • **Upgrade opłata za możliwość pobrania nowych wersji w kolejnym roku eksploatacji. Brak wykupionego upgrade uniemożliwia wykupienie pakietów serwisowych
 • ***Licencje na serwer na lokalizację (fizyczny/wirtualny serwer) !!!! UWAGA wymagana odpowiednia (zatwierdzona przez KJM) wersja systemu LINUX (Debian, Ubuntu) + serwer PostgreSQL w wersji minimum 9.0 lub serwer Windows (rolę serwera w przypadku systemu Windows może przejąć komputer z systemem WIndows XP/7/8 w wersji Professional)
 • ****Licencje na moduł na współpracy ERP na lokalizację (fizyczny/wirtualny serwer)
 
Cennik (dzierżawa usług) – ceny netto
Nazwa Instalacja** Dzierżawa miesiąc
SELLDROID* 50 55
Serwer synchronizacyjny (przestrzeń dyskowa na serwerze firmy KJM Integracja – „chmura”) 195 50
Moduł współpracy z SOOT (stany) 0 50/0***
Moduł współpracy z SOOT (stany+zamówienia) 0 100
 • wszystkie ceny zawierają usługi utrzymywania na serwerze najnowszych stabilnych wersji  lub możliwości pobrania najnowszej wersji na „urządzenie”.
 • Serwer i moduły zawierają w cenie nadzór i jedną interwencję serwisową miesięcznie.
 • *za aktywne „fizyczne” urządzenie
 • **przy zakupie usług na minimum 12 miesięcy brak opłat instalacyjnych
 • *** utrzymanie modułu współpracy z serwerem synchronizacyjnym bez wsparcia serwisowego tzn dostępne konto ftp do umieszczania plików (słowników, stanów, zadłużenia, komunikatów) przekazywanych na urządzenia. Kontrola tylko automatyczna. Ewentualne interwencje płatne. Rozwiązanie dla firm gdzie można zrezygnować z ciągłego nadzoru i natychmiastowej reakcji na problemy techniczne. Umozliwia zmniejszenie kosztów dla małej ilości handlowców gdzie informacje z Selldroida maja znaczenie pomocnicze w pracy.